Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tunely pro děti

p1030155-b.jpg
 

 

  Vážení zájemci o hračky, které umožní vašim dětem zábavu doprovázenou aktivním pohybem. Takovou hračkou totiž náš tunel je. Děti určitě ocení, mít při svých hrách pomůcku, která jim umožní plánovat dobrodružné výlety do neznáma, závodit nebo třeba přeměnit tunel v raketu a letět na Měsíc. To vše děti ve své fantasii dokáží a tunel jim bude vhodným a bezpečným prostředkem.

 

  Vyvinuli jsme hrací tunel pro děti předškolního věku.  Průhledná fólie umožňuje dětem uvnitř tunelu oční kontakt s okolím a dohlížející osoby mají přehled nad bezpečným pohybem dětí v tunelu.

 

Tyto tunely pro děti mají průměr 75cm a vyrábíme je v délkách 3m, 4m, 5m a 6m. Použitý barevný i průhledný materiál je zdravotně nezávadný a byl testován v ČR akreditovanou zkušební laboratoří a oba materiály obdržely atest. Aby byl tunel bezpečně používán, musí se zabezpečit proti pohybu sedlovými vaky na jeho obou koncích.

  Tunely jsou vyztuženy železnými skružemi. Výztuže jsou z důvodů bezpečnostních a estetických umístěny do vytvořených tunýlků po celé délce tunelu.

 

   Tunely vyrábíme v barvě žluté a červené.